Sunduğumuz Hizmetler

Akrilik Kırık - Çatlak Tezgah Tamiri

Akrilik Kırık - Çatlak Tezgah Tamiri

Kırılmış, çatlamış, yüksek ısıya maruz kalmış ve deforma olmuş mutfak tezgahlarınızı yüzeyinde hiçbir iz kalmayacak şekilde onarımını yapıp ilk günkü görünümüne sahip olacak şekilde bakımını yapmaktayız.
Akrilik Tezgah Zımparalama - Parlatma

Akrilik Tezgah Zımparalama - Parlatma

Mutfak tezgalarınızda, banyo tezgahlarınızda, karşılama bankolarınızda oluşan deformeler, renk kayıpları, çizikler ve diğer hasarları tamamen gideriyor ve tezgahlarınızı, bankolarınızı ilk günkü görünümüne ve parlaklığına geri getiriyoruz.
Evye Değişimi

Evye Değişimi

Mutfak tezgahlarına en uygun, en modern görüntülere sahip evyelerle hem daha kullanışlı hem de daha estetik bir mutfak görünümüne sahip olun.
Akrilik Tezgah İmalatı

Akrilik Tezgah İmalatı

İstediğiniz model mutfak tezgahları, banyo tezgahları ve karşılama bankolarının size özel üretimini yapıyoruz. İmalatta kullanılacak ürünün markası, rengi ve boyutuna göre fiyatlar değişmektedir.
SOSYAL MEDYA
AKRİLİK USTASI | ESER AKRİLİK Karayolları Mah. Kadir Akdoğan Cad. No: 38/A Gaziosmanpaşa - İstanbul / TÜRKİYE Gsm: 0532 160 82 95 E-posta: akrilikustasi@gmail.com Web: www.akrilikustasi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
7/24 WhatsApp Hattı