Hakkımızda

AKRİLİK USTASI Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Akrilik Ustası; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Akrilik Ustası, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Akrilik Ustası, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Akrilik Ustası, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
SOSYAL MEDYA
AKRİLİK USTASI | ESER AKRİLİK Karayolları Mah. Kadir Akdoğan Cad. No: 38/A Gaziosmanpaşa - İstanbul / TÜRKİYE Gsm: 0532 160 82 95 E-posta: akrilikustasi@gmail.com Web: www.akrilikustasi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
7/24 WhatsApp Hattı